Skirkite 2% gyventojų pajamų mokesčio

Esi VU studentas? Ar kada susimąstei, kad Tavo studijos gali būti geresnės? Vilniaus universiteto Studentų atstovybė dirba tam, kad Tavo studijos taptų kokybiškesnės, o Universitetas taptų tikrąja gyvenimo mokykla. Prisidėk prie savo studijų kokybės gerinimo.

Jau baigei didžiausią ir seniausią Lietuvos universitetą? Ar su nostalgija prisimeni studentiškas dienas, o Universitete įgautos žinios paklojo stabilius šiandienos pamatus? Mes, Vilniaus universiteto Studentų atstovybė, taip pat to siekiame. Siekiame to visiems Vilniaus universiteto studentams. Padėk mums tai padaryti.

O gal tavo giminaitis ar draugas studijuoja Vilniaus universitete? Ar linki jam sėkmės ir tiki, kad šios studijos garantuos aiškų ir tiesų kelią į ateitį? Vilniaus universiteto Studentų atstovybė siekia, kad kiekvienas Vilniaus universiteto studentas įprasmintų save ir savo išmintį Universitete. Jau šiandien gali padėti mums to siekti. Nesvarbu, kas esate. Svarbu, kad palaikote studentiškas idėjas ir mūsų siekius. Tik Jūsų pagalba mes galime padaryti daugiau. Paremkite studentišką judėjimą – Vilniaus universiteto Studentų atstovybę. Investuokite į savo, draugų ar jaunesniųjų kolegų ateitį!

Tai padaryti galite:

Kviečiame Jus skirti mums savo 2% gyventojų pajamų mokesčio!

Norėdami pervesti savo 2% pajamų mokesčio užpildykite FR0512 prašymo formą apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai ir šią formą perduokite Valstybinei mokesčių inspekcijai paštu arba naudojantis elektronine deklaravimo sistema.


.

Svarbu žinoti: