FsF pirmakursių stovykla – „Magnum Opus“

Registracija į FsF pirmakursių stovyklą – „Magnum Opus“. Taip pat sek naujausią informaciją VU SA FsF Facebook.

Jaunystėje galėjome išgirsti stulbinančių legendų, palikusių įspūdį iki šių dienų. Tačiau galime Tau garantuoti – istorija, kurią mes papasakosime, yra nepaprasta. Ši mažai žinoma legenda pasakoja apie mokslininką, kuris paskyrė visą savo gyvenimą tam, kad ištyrinėtų visatos paslaptis, ir kuris drįso leistis į neatsakytų klausimų gilumas, kurios mūsų niekados neapleidžia. Metams bėgant, jis rado nemažai atsakymų, tačiau liko keli slėpiniai, tūnantys nežinioje. Mokslininkas negalėjo su tuo susitaikyti. Dėl to jis nusprendė pranokti save. Juk tas, kuris ieško, visada randa.

Vieną lemtingą dieną mokslininkas rado keistą knygą. Ji atrodė senoviška – be pavadinimo, autoriaus, pilna neperskaitomų simbolių. Mokslininkas negalėjo iššifruoti nieko, išskyrus vieną puslapį. Jo turinys atskleidė ritualo, kuris pasėja pažinimo sėklas visame pasaulyje, paslaptį. To mokslininkas ir ieškojo.

Jis atliko ritualą…

Tačiau kas galėjo pamanyti, jog ritualo metu įvyks sprogimas, atveriantis portalą, iš kurio pradėjo veržtis senovės mokslo – magijos – jėgos. Deja, tai buvo tik viena katastrofos pusė. Iš portalo išniro nepažinta būtybė. Ji rūsčiai nužvelgė žmonių civilizaciją bei jos pasiekimus ir nusprendė viską sunaikinti. Pasaulis atsidūrė ant pavojaus krašto.

Nebyli kova su slėpiningomis blogio jėgomis tęsiasi ligi šiol…

Mums reikia Tavo pagalbos! Ar Tu esi pasiruošęs prisijungti į kovotojų gretas?

Registracija į VU Filosofijos fakulteto stovyklą „Magnum Opus“ vyksta iki rugpjūčio 8 d. 23.59 val.

Vieta: Kiškių stovyklavietė, Ignalinos raj.

Data: rugpjūčio 22–24 d.

Jei turi klausimų dėl stovyklos, laukiame Tavo laiško el. paštu: stovykla@fsf.vusa.lt arba telefonu: +370 604 69 798.

Stovyklos kaina – 42 eurai. Į stovyklos kainą įskaičiuota viskas, ko Tau gali prireikti stovyklos metu: kelionė nuo Vilniaus iki poilsiavietės ir atgal, nakvynė, maistas bei įvairios staigmenos.

Iki susitikimo!

 

← Grįžti į puslapį „Pirmakursių stovyklos“


Kiškių stovyklavietė, Ignalinos raj.

Rugpjūčio 22–24 d.