Jaunųjų energetikų klubas

 

Vilniaus universiteto Jaunųjų energetikų klubas (VU JEK) – organizacija, vienijanti jaunimą, besidomintį įvairių rūšių energetika ekonominiais, politiniais ir techniniais aspektais.

VU JEK veikla – labai įvairi: kasmet dirbama ties paties klubo įkurto Antalieptės energetikos muziejaus atnaujinimo darbais, vykstama į ekskursijas po įvairius energetikos objektus, kasmetinio projekto „Darbuotojas vienai dienai“ metu siekiama susipažinti su energetikos įmonių kasdienybe. Klubo nariai rengia paskaitas, savanoriauja svarbiausiose nacionalinėse ir tarptautinėse energetikos konferencijose, organizuoja ir patys dalyvauja projektuose, rašydami pozicijas bei dalyvaudami diskusijose prisideda prie valstybinio masto energetikos klausimų sprendimo. Pasitaikius progai VU JEK aplanko ir moksleivius – savo pranešimus pristatinėja mokyklose, rengia energetikos ir fizikos dirbtuves.

„Šiame klube klesti kūrybiškumas. Būdamas nariu esi išbandomas visokiausiose veiklose ir gauni visokiausių užduočių. Tad čia išmokau laikyti savo įgūdžių bagažą aštrų ir įvairų.

Taip pat, Jaunųjų energetikų klube gimsta daugybė nuostabių idėjų. Tačiau jos turi būti ir įgyvendintos, tad tam pasiekti esi priverstas išmokti planavimo, vadovavimo, atsakomybės ir susitaikyti, kad tau teks gyventi su žiupsneliu chaoso.“

- Jonas Zinkevičius, VU JEK alumnas, Verslumo ir Inžinerijos magistro studentas Aalborg’o universitete, Danijoje

VU JEK vizija – brandi ir raštinga Lietuvos visuomenė energetikos srityje. Klubo nariai savo veikla siekia kelti Lietuvos visuomenės susidomėjimą šia sritimi jau nuo 2011-ųjų metų. Galima pasidžiaugti, kad situacija visuomenėje keičiasi – atsiranda vis daugiau žmonių, besidominčių energetika ir kalbančių apie įvairius technologinius laimėjimus, svarbius politinius sprendimus, klimato kaitą, elektros energijos taupymą ir kitas aktualias temas.

Tapk VU JEK nariu: išsamesnės informacijos teiraukis el. paštu vujek@jek.lt arba apsilankyk www.jek.lt, www.fb.com/jeklubas.