Karjeros dienos

 

Vilniaus universiteto Karjeros dienos – vienas svarbiausių ir daugiausiai dėmesio susilaukiančių VU SA renginių, kurio tikslas yra padėti studentams įsilieti į darbo rinką ir susipažinti su beribėmis galimybėmis.

Jau tradicija tapęs kasmet organizuojamas renginys – vienintelis tokio tipo susibūrimas Lietuvoje, kurį rengia pati studentų atstovybė. Studentai iš visų fakultetų yra kviečiami dalyvauti įvairiose paskaitose ir seminaruose, greituosiuose darbo pokalbiuose, po kurių dalyvis gali išeiti su realiu darbo pasiūlymu. Taip pat vyksta ir Karjeros dienų ašimi tapusi kontaktų mugė, kurioje įmonės pristato save ir stengiasi pritraukti naujų perspektyvių darbuotojų ar praktikantų.

Dešimtys susitikimų, šimtai pažinčių, skambučių ir žinučių, dar daugiau nepamirštamų akimirkų... Nuo pirmojo minčių lietaus su komanda iki renginio „vinies“ – kontaktų mugės, subūrusios daugybę studentų. „Karjeros dienos“ mane mokė, džiugino, kartais vertė nusivilti, bet dar nespėjus nuleisti rankų, vėl judėti pirmyn. Nors iki studijų teko organizuoti ne vieną renginį, šis buvo kitoks – dvejus metus jaučiausi daranti naudingą darbą tiek sau, tiek kitiems studentams bei visai universiteto bendruomenei. „Karjeros dienos“ – tai konkretūs darbai, o ne vien skambūs žodžiai.

Evelina Želvytė, VU Komunikacijos fakulteto studentė

Kiekvienais metais „Karjeros dienos“ pritraukia vis daugiau susidomėjusių įmonių, kurios nekantrauja susitikti su studentais. Juk šis renginys yra puikiausia terpė pradėti megzti darbdavio – darbuotojo santykius. Čia susitinka studentai, kurie ieško darbo ar praktikos ir įmonės, kurios pasiruošusios tai suteikti perspektyviam specialistui.

VU „Karjeros dienos“ man davė daugiau, nei galėjau tikėtis eidama į pirmą susirinkimą: naujų draugų, naudingų pažinčių su įmonių atstovais, praktikos pasiūlymų. Galų gale, būtent dėl „Karjeros dienų“ radau darbą – o ko daugiau galima ir norėti?

Miglė Belevičiūtė, VU Fizikos fakulteto studentė

Domina galimybė VU „Karjeros dienose“ atstovauti savo įmonei? O gal nori tapti renginio savanoriu ir prisidėti prie organizacinio proceso? Ieškok informacijos www.vu-kd.lt, „Karjeros dienų“ „Facebook“ puslapyje arba el. paštu komunikacija@vu-kd.lt. Kada, jei ne dabar?