Karjeros dienos

 

Vilniaus universiteto „Karjeros dienos“ – vienas didžiausių VU SA renginių, kuriuo siekiama padėti studentams įsitvirtinti darbo rinkoje ir tapti paklausiais savo srities specialistais.

Tai – vienintelis Lietuvoje karjeros dienų projektas, kurį savarankiškai organizuoja studentų atstovybė.

„Karjeros dienos“ organizuojamos kartą per metus. Jų metu studentai yra kviečiami dalyvauti paskaitose, greituosiuose darbo pokalbiuose bei tradicinėje kontaktų mugėje. Nuo 2008-ųjų VU SA organizuojamas projektas šimtams bakalauro ir magistro studijų studentų padėjo sėkmingai integruotis darbo rinkoje, o įmonių atstovams – rasti perspektyvius darbuotojus savo verslui.

Dešimtys susitikimų, šimtai pažinčių, skambučių ir žinučių, dar daugiau nepamirštamų akimirkų... Nuo pirmojo minčių lietaus su komanda iki renginio „vinies“ – kontaktų mugės, subūrusios daugybę studentų. „Karjeros dienos“ mane mokė, džiugino, kartais vertė nusivilti, bet dar nespėjus nuleisti rankų, vėl judėti pirmyn. Nors iki studijų teko organizuoti ne vieną renginį, šis buvo kitoks – dvejus metus jaučiausi daranti naudingą darbą tiek sau, tiek kitiems studentams bei visai universiteto bendruomenei. „Karjeros dienos“ – tai konkretūs darbai, o ne vien skambūs žodžiai.

Evelina Želvytė, VU Komunikacijos fakulteto studentė

Kiekvienais metais vis daugiau bendrovių nusprendžia dalyvauti „Karjeros dienose“ ir susitikti su Vilniaus universiteto studentais – tai galima laikyti vienu reikšmingiausių projekto pasiekimų. Tiek akademinės bendruomenės nariai, tiek įmonės-dalyvės yra suinteresuotos aktyviai bendradarbiauti, ieškoti kompromiso bei padėti vieni kitiems augti.

VU „Karjeros dienos“ man davė daugiau, nei galėjau tikėtis eidama į pirmą susirinkimą: naujų draugų, naudingų pažinčių su įmonių atstovais, praktikos pasiūlymų. Galų gale, būtent dėl „Karjeros dienų“ radau darbą – o ko daugiau galima ir norėti?

Miglė Belevičiūtė, VU Fizikos fakulteto studentė

Domina galimybė VU „Karjeros dienose“ atstovauti savo įmonei? O gal nori tapti renginio savanoriu ir prisidėti prie organizacinio proceso? Ieškok informacijos www.vu-kd.lt, „Karjeros dienų“ „Facebook“ puslapyje arba el. paštu komunikacija@vu-kd.lt. Kada, jei ne dabar?