KF pirmakursių stovykla – „Šok į privatą“

Registracija į KF pirmakursių stovyklą – „Šok į privatą“. Taip pat sek naujausią informaciją VU SA KF Facebook.

🧐 XXI amžiuje socialiniai tinklai yra užkariavę kiekvieno gyvenimą. Tad tikrai žinau, kad atsikėlęs kasryt leki pascrolint facebook feed’o ir pračekint instagramo story.

👏 Tačiau atvėręs Vilniaus universiteto duris savo pm turėsi patikrinti daug dažniau. Norėsis pirmam sužinoti naujienas ir viską, kas vyksta studentiškame gyvenime. Kur dar svarbesnis bendravimas nei Komunikacijos fakultete?

😎 Kad ir kaip patogu bebūtų bendrauti online, gyvas pokalbis – kur kas vertingesnis. Todėl, kad lengviau įsilietum į studentišką bendruomenę ir pažintum naujuosius savo draugus, kviečiame Tave vasarą palydėti pirmakursių stovykloje 👉 📱 ŠOK Į PRIVATĄ!📱 👈

😝 Net tris dienas truksiančioje stovykloje patirsi tiek nuotykių, kad rudenį galėsi išleisti knygą. Sužinosi tiek naudingos informacijos, kad jau rugsėjo 1–ąją būsi pasirengęs apginti bakalaurą. Susirasi draugų, kurie tave lydės visus ateinančius metus, o gal net visą gyvenimą!

🎉 Kur daugiau, jei ne universitete išnaudoti visas studentiško gyvenimo galimybes? Kur daugiau, jei ne pirmakursių stovykloje pradėti naują gyvenimo etapą?

Vieta: Kiškių stovyklavietė, Ignalinos raj.

Data: rugpjūčio 28–30 d.

Stovyklos kaina – 42 eurai. Į stovyklos kainą įskaičiuota kelionė iš Vilniaus į stovyklos vietą ir atgal, maitinimas, nakvynės ir visos pramogos bei staigmenos.

Į klausimus dėl stovyklos atsakys tavo kuratorius, taip pat gali kreiptis el. paštu: stovykla@kf.vusa.lt

← Grįžti į puslapį „Pirmakursių stovyklos“


Kiškių stovyklavietė, Ignalinos raj.

Rugpjūčio 28–30 d.