MF pirmakursių stovykla – „Per fuxus ad astra“

Registracija į MF pirmakursių stovykla – „Per fuxus ad astra“. Taip pat sek naujausią informaciją VU SA MF Facebook.

Labas! Sveikiname Tave įstojus į Vilniaus universitetą ir tapus vienos didelės šeimos dalimi.

Manau, kad teko daug girdėti apie šią Alma Mater, jos dėstytojus ir studentus. Ši vieta yra magiška ir prilygsta Olimpui, į kurį kopsi keturis, penkis ar net šešis metus, kol pasieksi viršūnę. Kiekvienas kalnas painus, reikia daug pasiruošimo ir stiprybės, kad rastum tinkamą kelią ir pasiektum savo tikslą. Toks yra ir VU Medicinos fakultetas. Jame kiekviena diena yra išbandymas, kurį kiekvienas išgyvename skirtingai.

Čia galėsi pasijusti herojumi, kuris kovoja su savo baimėmis ir priešais, teks net plaukti Stikso upe ir susidurti su pomirtiniu gyvenimu iš labai arti. Vis užduodi sau daug klausimų apie universiteto tvarką ir nori pažinti šią mokslo tvirtovę?

Galime Tave nuraminti ir pakviesti į vasaros nuotykį, kuris atsakys į visus Tau rūpimus klausimus ir leis pajusti, kas tas mitais apipintas MEDICINOS FAKULTETAS. Šią kelionę pradėk jau RUGPJŪČIO 7–9 dienomis dalyvaudamas pirmakursių stovykloje „Per fuxus ad astra“ ir ženk pirmą tvirtą žingsnį savo tikslo bei svajonės link!

Vieta: Kiškių stovyklavietė, Ignalinos raj.

Stovyklos kaina – 42 eurai. Į stovyklos kainą įskaičiuota kelionė iš Vilniaus į stovyklos vietą ir atgal, maitinimas, nakvynės ir visos pramogos bei staigmenos.

Į klausimus dėl stovyklos atsakys tavo kuratorius, taip pat gali kreiptis el. paštu: org@mf.vusa.lt

 

 
← Grįžti į puslapį „Pirmakursių stovyklos“

Kiškių stovyklavietė, Ignalinos raj.

Rugpjūčio 7–9 d.