Pirmakursiams

Šis puslapis bus atnaujinamas aktualiausia informacija 2020 m. įstojusiems bakalauro studentams. Paskutinis atnaujinimas: 2020 m. rugpjūčio mėn.

 

Kuratoriai

Geriausias būdas sužinoti patirti, o geriausiai žinias perduoda būtent tie, kurie jas įgyja per patirtį. Kasmet Vilniaus universiteto Studentų atstovybės padaliniai atrenka daugiau nei 200 kuratorių – vyresnių kursų studentų, jau patyrusių, ką reiškia studijuoti Universitete, besirūpinančių ir padedančių pirmakursiams. Į kuratorius galima kreiptis pačiais įvairiausiais klausimais. Visą pirmąjį studijų semestrą kuratoriai palaiko ryšį su pirmakursiais ir rūpinasi, kad perėjimas iš mokyklinio gyvenimo į universitetinį būtų kuo lengvesnis ir malonesnis.

Kuratorių kontaktai (ir daugiau apie kuratorių programą)

 

 

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP)

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) – yra studento statusą įrodantis dokumentas, kuris suteikia teisę naudotis Vilniaus universiteto biblioteka, inventoriumi, laikyti atsiskaitymus, naudotis Vilniaus universiteto vidine informacine sistema.

Kaip pasigaminti LSP.

 

Bendrabučiai

Registracija į bendrabučių eilę VU pirmakursiams.

Daugiau informacijos apie bendrabučius.

 

Studentiško gyvenimo vadovas (SGV)

Kiekvienam pirmakursiui VU SA prasidėjus mokslo metams įteikia dovaną – Studentiško gyvenimo vadovą, kuris padeda naujiems studentams sklandžiai integruotis į Vilniaus universiteto bendruomenę.

Daugiau apie SGV.

 

VU atributika

Įsigyti VU džemperį ar kitos atributikos gali oficialioje VU atributikos parduotuvėje.