Studentiško gyvenimo vadovas

 

„Studentiško gyvenimo vadovas“ – pirmakursiams skirtas nemokamas VU SA leidinys, padedantis naujiems studentams sklandžiai integruotis į Vilniaus universiteto bendruomenę.

Daugiau kaip 10 metų leidžiamoje knygoje pirmakursiai gali atrasti naudingos ir patraukliai pristatomos informacijos apie tai, kas jų laukia įžengus į naują gyvenimo etapą. „Studentiško gyvenimo vadove“ pateikiami atsakymai į dažniausiai kylančius klausimus apie studijų procesą, finansinę paramą, studento pažymėjimą, bibliotekos bei kitų universiteto padalinių paslaugas, popaskaitinės veiklos galimybes ir kita. Neatsiejama leidinio dalis – studento kalendorius (užrašų puslapiai), primenantis apie svarbiausius universiteto įvykius bei reikšmingus terminus. Atsižvelgiant į studentų atsiliepimus ir lūkesčius, kasmet „Studentiško gyvenimo vadovas“ papildomas nauja, aktualia informacija.

Pagrindinis „Studentiško gyvenimo vadovo“ tikslas – skatinti studentų savarankiškumą, aktyvią veiklą ir, žinoma, užtikrinti jų sklandų įsiliejimą į didžiausios Lietuvoje akademinės bendruomenės narių gretas. Be to, tai – puiki komunikacinė priemonė, leidžianti jau pirmo kurso studentus supažindinti su jų teisėmis, pareigomis bei svarbiausiais universiteto procesais, kurių išmanymas ypač svarbus norint sėkmingai pradėti ir baigti studijų metus.

Nors didžiausias dėmesys „Studentiško gyvenimo vadove“ skiriamas turiniui, visada siekiama, kad pateikta informacija būtų lengvai suprantama, patraukliai ir įdomiai pateikta – dėl šios priežasties leidinio paruošimo darbai užtrunka net kelis mėnesius.

Jeigu nori prisidėti rengiant kitų metų „Studentiško gyvenimo vadovą“ arba turi pasiūlymų, kaip jį padaryti dar geresnį, rašyk el. paštu sgv@vusa.lt.

„Studentiško gyvenimo vadovas 2019“

„Student Life Guidebook 2019“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2018“

„Student Life Guidebook 2018“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2017“

„Student Life Guidebook 2017“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2016“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2015“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2014“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2013“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2012“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2011“

„Studentiško gyvenimo vadovas 2010“